Fashion Police Officer

Wejdź do świata Fashion Police Officer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o barbie!

Hej fashionistki! Czy jesteście gotowe na największe modowe wyzwanie? W tej grze siedem dziewczyn przeżywa poważny kryzys modowy. Zostały przyłapane na gorącym uczynku przez przystojnego policjanta Kevina i wyglądają jak totalne modowe katastrofy na swoich wielkich imprezach. Ale nie martw się, jesteś tu, by uratować ten dzień! Czas pokazać swoje umiejętności modowe i pomóc tym dziewczynom wrócić na właściwe tory.

Ale czekaj, robi się jeszcze bardziej pikantnie! Jedna z dziewcząt została przyłapana na randce ze swoim mężczyzną, wyglądając jak gorący bałagan. Inna została przyłapana na dzikiej imprezie w basenie, a pozostałe na wieczorze panieńskim, balu, a nawet na zwykłym, starym dniu w szkole! Twoim zadaniem jest pomóc tym dziewczynom wyjść z więzienia mody i znaleźć się w centrum uwagi. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie?

Funkcjonariusz Kevin zabrał dziewczyny na komisariat i nie wyjdą stamtąd, dopóki nie będą wyglądać najlepiej. I tu właśnie pojawiasz się Ty! Będziesz mieć dostęp do najnowszych trendów w modzie, akcesoriów i makijażu, aby pomóc dziewczynom wyglądać jak najlepiej. Bądź kreatywny, łącz i dopasowuj różne style i znajdź idealny strój dla każdej dziewczyny, która ma unikalną osobowość. Czas zadziałać swoją magią mody i zmienić te modowe katastrofy w fashionistki!

Czy jesteś gotowy, by uratować dzień i zostać największym guru mody? Czas zacząć i pomóc tym dziewczynom zabłysnąć na ich wielkich imprezach. Z twoją pomocą będą odwracać głowy i sprawiać, że szczęki będą opadać. Przygotuj się na przygodę z modą jak żadna inna i pokaż światu, na co cię stać! Zróbmy to!

Zagraj w inne gry z serii Fashion Police:

  1. Hollywood Fashion Police
  2. TikTok Style Squad

Podobne gry:

Czy lubisz Fashion Police Officer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o barbie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.