99 Balls

Wejdź do świata 99 Balls i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Dzięki swojej wciągającej rozgrywce 99 Balls jest jedną z tych gier, które na pewno sprawią, że będziesz chciał zagrać jeszcze jedną rundę, by uzyskać lepszy wynik. Ale lepszy wynik to nie wszystko, co się liczy, bo strategiczna rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca, zwłaszcza gdy opanujesz, jak najlepiej planować swoje trajektorie.

Gra wprowadza unikalny styl do klasycznego Breakouta, a polega on na tym, że każdy klocek, w który uderzysz, musi zostać uderzony określoną liczbę razy, aby zniknął. Te liczby są pokazane na klockach. Kolejnym unikalnym elementem jest to, że strzelasz coraz większą ilością kulek w miarę postępów w etapie. Weź też pod uwagę, że możesz wybrać tylko trajektorię lotu i nie możesz zmienić miejsca, z którego kule wystrzelą. Zawsze wystrzeliwują ze środka ekranu.

Z odrobiną inspiracji Tetrisem, 99 Balls przyjmuje podobny warunek przegranej i po każdym rzucie piłką cegły powoli zbliżają się do gracza, a nowe cegły zawsze będą wymagały więcej uderzeń, aby zniknąć.

Zagraj na Igry.pl i osiągnij najlepszy wynik w 99 Balls!

Podobne gry:

Czy lubisz 99 Balls? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!