Asteroids

Wejdź do świata Asteroids i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Zagraj w Asteroids na Igry.pl, kultową grę, która miała ogromny wpływ na historię gier wideo, i spróbuj znaleźć wszystkie gry, na których odcisnęła swoje piętno. Jej zabawna rozgrywka i unikalne pomysły zapewniły jej spuściznę, a fakt, że jest ona wciąż grana, mówi wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć.

W Asteroids akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej, a Ty musisz jednocześnie robić uniki i strzelać do nadlatujących asteroid. Sterowanie jest tym, co naprawdę wyróżnia tę grę, ponieważ musisz brać pod uwagę bezwładność swojego ruchu i jeśli nie będziesz uważał, to całkowicie stracisz kontrolę nad swoim samolotem. Innym unikalnym pomysłem jest to, że jeśli miniesz krawędź ekranu, wyskakujesz po przeciwnej stronie, co dodaje warstwę strategii, ale też dodaje wiele niepewności.

Zagraj w klasyczną grę na Igry.pl i zerknij do historii.

Podobne gry:

Czy lubisz Asteroids? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.