Baby Holly Feeding Time

Wejdź do świata Baby Holly Feeding Time i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o dzieciach!

Dziecko Holly potrzebuje twojej pomocy! Holly to figlarne i urocze dziecko, które potrzebuje dużo uwagi. Pomóż jej kupić składniki na jedzenie, które ma przygotować, ale zawsze miej oko na dziecko, bo w każdej chwili może się zdenerwować i zapłakać. Jeśli widzisz, że płacze, daj jej ulubioną zabawkę, a zaraz się uśmiechnie.

Pomóż jej przygotować jedzenie i zjeść bez robienia bałaganu w kuchni. Po zjedzeniu wieczornego posiłku mała Holly potrzebuje Twojej pomocy, żeby przygotować się do snu. Prawie zapomniałem, że podczas gotowania i jedzenia Holly będzie szlochać o swoją ulubioną zabawkę, więc zawsze bądź gotowy, aby przywrócić uśmiech temu słodkiemu dziecku! Ciesz się tą nową grą dla dzieci i czekamy na codzienne nowe gry dla dziewczynek, w które możesz grać za darmo!

Podobne gry:

Czy lubisz Baby Holly Feeding Time? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o dzieciach aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.