Brain For Monster Truck

Wejdź do świata Brain For Monster Truck i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Brain For Monster Truck łączy w sobie gry logiczne, samochodowe i rysunkowe, dając ci niepowtarzalną zabawę, która zapewni ci niezliczone godziny rozrywki na wielu poziomach. Ponieważ Brain For Monster Truck zawiera elementy z trzech bardzo różnych gatunków, może spodobać się wielu różnym graczom, a ta charakterystyczna mieszanka zasad sprawia, że zabawa, ale i wyzwanie na każdym poziomie pozostaje na wysokim poziomie, a niespodzianki pojawiają się aż do samego końca.

Jak można się spodziewać po grze samochodowej, musisz prowadzić pojazd bardzo ostrożnie, zbierając jednocześnie jak najwięcej gwiazdek, aż dotrzesz do mety. Ale w przeciwieństwie do innych gier samochodowych na Brain For Monster Truck musisz sam narysować drogę, którą będziesz się poruszał. Bardzo ważne jest, by mosty, które narysujesz, nie miały zbyt wielu wybojów, bo jeśli upuścisz swój cenny ładunek z bagażnika, będziesz musiał zaczynać poziom od nowa. Na twoich barkach spoczywa duża odpowiedzialność, ale znalezienie rozwiązania zagadki z pewnością cię ucieszy.

Przetestuj swoje umiejętności prowadzenia samochodu, rysowania i myślenia na stronie Igry.pl, grając w Brain For Monster Truck.

Jak grać

Użyj myszki, by rysować linie na ekranie. Linie te zamienią się w drogi, po których możesz się poruszać, by zbierać gwiazdki i dotrzeć do mety. Użyj lewego i prawego klawisza strzałki lub dotknij strzałek znajdujących się w lewym dolnym rogu ekranu, żeby przesunąć ciężarówkę,.

Podobne gry:

Czy lubisz Brain For Monster Truck? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC