Bubble Dragons Saga

Wejdź do świata Bubble Dragons Saga i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zwierzęta!

Pomóż małemu smokowi wydostać się z jego skorupy i baw się dobrze w Bubble Dragons Saga, wyjątkowej grze w strzelanie do baniek, w której musisz usunąć wszystkie bańki, które uwięziły smocze jajo i powstrzymują je przed wykluciem. Akcja w Bubble Dragons Saga jest dość wybuchowa i nie masz do dyspozycji tylko zwykłych baniek, ale także te, które mają specjalne moce, dające różne efekty, gdy uderzają w inne bańki. Spodziewaj się więc takich rzeczy jak miny i wiele innych, które zamieniają planszę w wizualny spektakl, jaki rzadko można zobaczyć w grach tego typu.

Jak sama nazwa mówi, w Bubble Dragons Saga przeżyjesz nie lada przygodę, a dzięki dużej liczbie poziomów możesz spodziewać się, że grając w tę grę, będziesz się świetnie bawić. A kiedy nagrodą za pomyślne ukończenie poziomu jest widok słodkiej smoczej twarzy, na pewno będziesz chciał wrócić na Igry.pl i zobaczyć tę historię do końca.

Podobne gry:

Czy lubisz Bubble Dragons Saga? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zwierzęta aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.