Flip Out

Wejdź do świata Flip Out i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Flip Out jest czymś więcej niż tylko grą, w której musisz dopasować do siebie takie same obrazki. Jak sama nazwa wskazuje, stawia ten gatunek na głowie, wprowadza coś nowego i prosi Cię o dopasowanie obrazków, które znajdują się pod pewnymi warunkami. W ten sposób Flip Out trenuje nie tylko twoją pamięć, ale także wiedzę i zdolność do tworzenia połączeń między podobnymi tematami.

Na przykład możesz zostać poproszony o dopasowanie sprzętu, który należy do tej samej dyscypliny sportowej, albo o dopasowanie garniturów kart, więc bądź przygotowany na nowe zasady na każdym nowym poziomie.

Dzięki różnorodnym poziomom, z których każdy ma unikalne warunki do spełnienia, możesz oczekiwać niezliczonych godzin zabawy z Flip Out. Wejdź więc na Igry.pl i zobacz, ile meczów uda Ci się rozegrać.

Podobne gry:

Czy lubisz Flip Out? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.