Free Cell Solitaire

Wejdź do świata Free Cell Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Free Cell Solitaire to jeden z najbardziej interesujących i ekscytujących wariantów pasjansa, który stał się niezwykle popularny w ciągu ostatnich kilku dekad. To, co czyni go tak fajnym i zabawnym, to fakt, że musisz tworzyć stosy kart na planszy. I możesz mieć deklinacje kart w różnych kolorach. Jak zawsze musisz je układać, zaczynając od asa i idąc w górę, aż do króla.

Jednak piękno strony Free Cell Solitaire polega na tym, że jeśli chcesz, możesz odrzucić kartę, by ułatwić sobie zadanie. Zmniejsza to jednak liczbę kart, które możesz ciągnąć naraz, więc nie możesz przesadzać. Ale to właśnie sprawia, że Free Cell Solitaire jest świetną zabawą - to, że możesz cały czas eksperymentować i wypróbowywać nowe pomysły.

Gra Free Cell Solitaire na stronie Igry.pl pokazuje aktualny wynik oraz liczbę ruchów, które wykonałeś. Oznacza to, że możesz śledzić, jak grasz i zawsze możesz spróbować pobić swój wynik. Free Cell Solitaire to gra, która ma dużą wartość powtórek, więc warto poświęcić jej czas!

Jak grać

Użyj myszki, by wybrać karty, jeśli używasz komputera, lub dotknij ekranu, jeśli używasz urządzenia mobilnego.

Podobne gry:

Czy lubisz Free Cell Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.