Jungle Legend

Wejdź do świata Jungle Legend i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Jungle Legend wykorzystuje klasyczną formułę strzelania do baniek i dodaje o wiele więcej intensywności do doświadczenia. W tej grze musisz wystrzeliwać bańki o różnych kolorach i wzorach tak, by wylądowały pomiędzy co najmniej dwoma bańkami tego samego typu. Robiąc to eliminujesz je wszystkie z planszy.

A usuwanie bąbelków z planszy tak szybko, jak tylko potrafisz, jest bardzo ważne, bo jeśli dotrą one do chatki na poziomie, to gra się kończy i musisz zrestartować i spróbować jeszcze raz.

Aby zmaksymalizować swoje wysiłki, możesz celować w bąbelki, które mają różne efekty, co pomoże Ci szybciej oczyścić planszę. Podczas gdy pierwsze poziomy są łagodnym wprowadzeniem do zasad i pomogą Ci zapoznać się ze światem Jungle Legend, im więcej grasz, tym większym wyzwaniem staje się gra, a podczas swojej przygody z pewnością zdobędziesz mistrzostwo w grze w strzelanie do baniek.

Wybierz się w podróż pełną zabawy grając w Jungle Legend na Igry.pl i ukończ wszystkie jej poziomy.

Podobne gry:

Czy lubisz Jungle Legend? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.