Mahjong Deluxe

Wejdź do świata Mahjong Deluxe i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Mahjong Deluxe to ekscytująca gra logiczna Mahjong, w której Twoim zadaniem jest połączenie wszystkich elementów na planszy z podobnymi do siebie. Jeśli ci się to uda, nie będziesz miał problemu z ukończeniem gry i zwycięstwem. W grze masz ograniczony czas na ukończenie każdego poziomu, więc musisz przyspieszyć grę, a nawet użyć niektórych power-upów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na stronie Mahjong Deluxe masz dostęp do kilkudziesięciu poziomów, z których wszystkie są bardzo wciągające i interesujące.

Dodatkowo Mahjong Deluxe zawiera power-upy, z których możesz korzystać w dowolnym momencie. Możesz cofnąć swój ostatni ruch, otrzymać kilka pomysłów, jakie elementy mahjonga dopasować, a nawet zakodować planszę, jeśli nie możesz znaleźć pasującego elementu.

Mahjong Deluxe Testuje twoją cierpliwość i wprowadza do gry wiele kreatywnych pomysłów. Dostarcza niesamowitych wrażeń i oferuje ekscytujący, unikalny sposób gry, o którym zawsze marzyłeś. Poza tym Mahjong Deluxe jest bardzo intensywny i pozwala ci grać tak, jak chcesz. Możesz się po prostu zrelaksować i odprężyć, nie martwiąc się o czasy bonusów. Zagraj w tę wspaniałą grę już teraz tylko na Igry.pl!

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy do klikania, jeśli używasz komputera, lub dotknij ekranu, jeśli grasz z urządzenia mobilnego, by wybrać kamienie mahjonga.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong Deluxe? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.