One Ball Pool Puzzle

Wejdź do świata One Ball Pool Puzzle i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry bilard!

Na stronie Igry.pl zawsze znajdziesz zabawne gry na myślenie, a One Ball Pool Puzzle jest kolejnym dodatkiem do tej relaksującej kategorii. W grze One Ball Pool Puzzle twoim celem jest umieszczenie kulki w otworze znajdującym się w losowym miejscu na stole, a żeby to zrobić, musisz użyć kija bilardowego. Możesz spodziewać się takiego samego zachowania, jakie zwykle towarzyszy temu narzędziu bilardowemu. Zabawa nabiera tempa na późniejszych poziomach, kiedy droga między kulą a jej celem jest pełna różnych niebezpieczeństw, których musisz unikać. Od niebezpiecznych kolców po wymyślanie skomplikowanych trajektorii - One Ball Pool Puzzle z pewnością wystawi twoje umiejętności na próbę i będziesz potrzebował sporej dawki cierpliwości, jeśli chcesz ukończyć wszystkie 45 poziomów.

Jednak nie tylko unikalne konfiguracje stołów mogą utrudnić twoje postępy, ale także fakt, że masz ograniczoną liczbę prób, aby ukończyć poziom. To sprawia, że musisz podjąć pewne ryzyko, ale też sprawia, że jest to trochę bardziej zabawne. Kiedy wiesz, że masz tylko jedną szansę na przejście do następnego poziomu, na pewno spróbujesz bardziej ryzykownego manewru niż w innym przypadku. Przez cały czas trwania gry One Ball Pool Puzzle nigdy nie będziesz wiedział, co przyniesie kolejny poziom, ale jedna rzecz pozostanie niezmienna - każdy poziom to zabawne wyzwanie. Nawet jeśli widzisz drogę, którą pokona kula, nigdy nie wiesz, gdzie dokładnie się zatrzyma i jak będziesz musiał się do tego dostosować.

Zagraj w zabawne połączenie gry w bilard i gry logicznej na Igry.pl i zobacz, ile poziomów uda ci się ukończyć.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, musisz kliknąć na ekranie lewym przyciskiem myszy, a następnie przeciągnąć mysz, aby określić siłę, z jaką uderzysz kulę. Przesuń mysz w lewo i w prawo, aby zmienić pozycję, w którą uderzy kij bilardowy. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, musisz stuknąć w ekran, aby rozpocząć proces celowania, przesunąć palec do tyłu, aby wybrać prędkość strzału, oraz przesunąć go w lewo lub w prawo, aby wybrać kierunek strzału.

Podobne gry:

Czy lubisz One Ball Pool Puzzle? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry bilard aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.