Path Painter

Wejdź do świata Path Painter i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry logiczne!

Baw się farbami w tej oryginalnej grze logicznej na Igry.pl i wypełniaj bloki z ekranu kolorami, które są pokazane na obrazku w prawym górnym rogu, kiedy grasz w Path Painter. Zamiast sztalugi i pędzla, w grze Path Painter będziesz malować za pomocą klocków, które rozpryskują się zgodnie z kierunkiem umieszczonych na nich strzałek. Tak jak w każdym innym procesie malowania, musisz uważać na kolejność, w jakiej umieszczasz kolory, ponieważ ostatni kolor, który dodasz na planszy, zastąpi ten, który był przed nim. Jednak w przeciwieństwie do prawdziwego malowania, w grze Path Painter nie musisz zastanawiać się, jak stworzyć różne kolory, łącząc je ze sobą, musisz tylko uważać, jak je rozmieścić.

Każdy poziom ma określoną konstrukcję, którą musisz stworzyć, umieszczając na planszy różne kolory. Umieszczając klocki w różnych kolorach, będą one tworzyć linie proste w kierunkach narysowanych na nich strzałek lub, jeśli mają tylko jedną strzałkę, po prostu wystrzelą w kierunku tej strzałki. Jeśli widzisz na ekranie bloki z pojedynczą pustą strzałką, oznacza to, że możesz zmienić kolor bloków w tym kierunku. Po dodaniu tych elementów do strony Path Painter, wyzwanie powoli zaczyna się zwiększać.

Grafika na stronie Path Painter jest bardzo dobra, a jasne kolory są dość kojące i można wyraźnie stwierdzić, które kolory powinny być gdzie. Główny nacisk kładziony jest na przejrzystość, a ogólny efekt jest dość relaksujący, co sprawia, że Path Painter jest kolejnym świetnym doświadczeniem na Igry.pl, kiedy chcesz po prostu trochę odpocząć, nie musząc zbyt wiele myśleć o różnych elementach gry.

Maluj klockami i twórz kolorowe ścieżki, grając w Path Painter na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, kliknij lewym przyciskiem myszy na klocki, aby je zaznaczyć, a następnie, trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy, przesuń go na pusty klocek i zwolnij przycisk, aby umieścić klocek w tym miejscu. Jeśli do gry używasz urządzenia mobilnego, zamiast używać myszki, dotknij ekranu i przytrzymaj palec.

Podobne gry:

Czy lubisz Path Painter? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry logiczne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.