Pipe Mania

Wejdź do świata Pipe Mania i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Pipe Mania to ekscytująca, zabawna i przyjemna gra logiczna, w której masz do przejścia dziesiątki różnych poziomów. Idea jest zawsze taka sama - musisz połączyć rury i poprowadzić wodę do celu. Choć początki są łatwe, Pipe Mania staje się coraz większym wyzwaniem, a ty będziesz musiał sprawdzić swoje umiejętności, łącząc rury w taki sposób, w jaki chcesz.

Niektóre z poziomów można ukończyć na wiele sposobów, co dodatkowo wzbogaca wrażenia z rozgrywki i zabawę, jaką możesz tu mieć. W Pipe Manii żadne dwa poziomy nie są takie same i za każdym razem masz okazję wypróbować coś nowego i sprawdzić swoje umiejętności. Pipe Mania to gra, która zmusza do myślenia, co daje dużo radości i zabawy.

Każdy poziom ma swoje rozwiązanie, a gra ciągle przynosi nowe wyzwania, którym musisz sprostać. Każdy poziom możesz powtórzyć tyle razy, ile chcesz. Więc nawet jeśli któryś z poziomów jest trudny, nie będzie to problemem, bo w końcu uda ci się go ukończyć.

Wypróbuj swoje umiejętności rozwiązywania zagadek i zobacz, jak daleko zajdziesz w Pipe Mania, tylko na Igry.pl!

Jak grać

Wybierz odpowiednią orientację rury, stukając w nią, aż będzie skierowana w taki sposób, że ciecz będzie mogła swobodnie przepływać z jednego końca na drugi.

Podobne gry:

Czy lubisz Pipe Mania? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.