Pirate Treasure Hook

Wejdź do świata Pirate Treasure Hook i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Zostań mistrzem w posługiwaniu się hakiem grając w Pirate Treasure Hook na Igry.pl. Morze jest pełne skarbów, a pirat jest zawsze na tropie, aby napełnić swoje kufry morskimi bogactwami, ale aby zgarnąć ogromną nagrodę, musisz upewnić się, że twój cel jest gotowy do przechwycenia całego tego błyszczącego skarbca.

Aby stać się najbogatszym piratem, jakiego widziały morza Pirate Treasure Hook, musisz nauczyć się, kiedy jest najlepszy moment, by wystrzelić hak w stronę morskich skarbów. Twoim celem jest złapanie najbardziej wartościowych przedmiotów, jakie zobaczysz, zwłaszcza, że masz ograniczony czas na złapanie ich wszystkich.

I nie myśl, że całe to złoto pójdzie na marne! Możesz kupić wiele specjalnych przedmiotów w sklepie, który jest dostępny po ukończeniu poziomu. Rzeczy takie jak bomby, które będą wybuchać, kiedy tylko zechcesz.

Upewnij się, że starannie dobierasz swoje strzały, bo gdy raz wystrzelisz z haka, nie ma już odwrotu, a nie chcesz przecież tracić cennych sekund na to, by na pokład Twojego statku dostało się coś, co nie jest zbyt cenne.

Ukończ wszystkie poziomy i zostań najbogatszym piratem, jakiego widziały morza, grając w Pirate Treasure Hook na Igry.pl.

Podobne gry:

Czy lubisz Pirate Treasure Hook? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.