Police Urban Parking

Wejdź do świata Police Urban Parking i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry parkingowe!

Jeśli jesteś kierowcą, zapewne wiesz, jak trudne może być parkowanie samochodu i jak bardzo trzeba się skupić, by zaparkować go prawidłowo. W końcu można się tego spodziewać, bo precyzyjne ruchy nie są łatwe do wykonania, gdy musisz umieścić pojazd ważący ponad tonę w jednym, konkretnym miejscu.

Police Urban Parking Jeśli więc spodziewasz się niewielkiej zmiany kierunku, możesz być zaskoczony, gdy zobaczysz, że jesteś teraz zwrócony w dokładnie przeciwnym kierunku. Ale czasem, gdy robisz coś w ekstremalnych warunkach, gdy stajesz w obliczu tej samej sytuacji, ale w bardziej sprzyjających okolicznościach, np. gdy kierownica nie reaguje tak, jakby miała na sobie ciężarki, może się okazać, że wszystko jest znacznie łatwiejsze. W serii coraz wyższych poziomów trudności, Police Urban Parking prosi o zaparkowanie fajnego radiowozu w określonym miejscu, a czasem także w określonym kierunku.

Choć na licznych poziomach, jakie oferuje Police Urban Parking, na twojej drodze mogą pojawić się różnego rodzaju przeszkody, twoje umiejętności również będą rosły, więc z pewnością ucieszy cię dodatkowe wyzwanie. Z pewnością dostosujesz się do skomplikowanego sterowania samochodem i w krótkim czasie staniesz się profesjonalistą w parkowaniu.

Przenieś swoje umiejętności prowadzenia samochodu na wyższy poziom, grając w Police Urban Parking na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Używając klawiszy strzałek, ostrożnie przesuwaj samochód policyjny w stronę miejsca parkingowego oznaczonego dużymi klamrami na drodze. Nie uderz w nic po drodze, bo inaczej będziesz musiał ponownie uruchomić poziom.

Podobne gry:

Czy lubisz Police Urban Parking? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry parkingowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.