Pool Club

Wejdź do świata Pool Club i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry bilard!

Chcesz zagrać w fajną grę w bilard? Wejdź do świata Pool Club, relaksującej i zabawnej gry o bardzo chłodnej atmosferze, w której celem jest wbicie wszystkich pasiastych i kolorowych kul, by wygrać.

Zasady są proste, a Ty masz bardzo precyzyjną kontrolę nad swoimi uderzeniami, więc możesz być pewien, że w pełni kontrolujesz trajektorię bili. Wybieraj mądrze miejsce uderzenia kija, kontroluj siłę swojego strzału i zawsze bierz pod uwagę pozycję wszystkich innych bil na stole.

Aby podnieść wyzwanie i zapewnić dodatkowe wrażenia zręcznościowe, obowiązuje Cię ścisły timer, więc musisz być dokładny i szybki w tym samym czasie! Zatop jak najwięcej stojaków z piłeczkami w ciągu 90 sekund i utrzymuj combosy tak, aby ciągle dostawać dodatkowy czas. Więcej dostępnego czasu oznacza, że masz większą szansę na lepszy wynik.

Ciesz się fajną grą już teraz z Pool Club!

Podobne gry:

Czy lubisz Pool Club? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry bilard aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.