Pull Pin

Wejdź do świata Pull Pin i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Pull Pin to wyjątkowa gra logiczna, która na pierwszy rzut oka może wydawać się banalna, ale szybko podnosi poziom trudności, by zaoferować Ci zdrowy trening mózgu, tak jak powinny to robić wszystkie dobre gry logiczne. Celem gry Pull Pin jest umieszczenie przedmiotów, które są przytrzymywane przez kołki, w pudełku na dole ekranu.

W swoim dążeniu do ukończenia gry napotkasz wiele różnych poziomów, z których każdy jest bardziej wyjątkowy od poprzedniego. Musisz poprawnie określić kolejność, w jakiej wyciągasz szpilki, tak aby przedmioty z poziomu dotarły do celu.

Z piękną grafiką i dźwiękami, Pull Pin jest wspaniałą grą logiczną, do której na pewno będziesz wracać, więc odwiedzaj Igry.pl za każdym razem, gdy będziesz chciał ukończyć kolejny poziom i potrenować swój mózg.

Podobne gry:

Czy lubisz Pull Pin? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.