Red Rope

Wejdź do świata Red Rope i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Red Rope to gra, która od samego początku jest bardzo intrygująca. Musisz spróbować poprowadzić czerwoną linę od początku do punktu końcowego, łącząc po drodze inne kolorowe kropki. Poziom wygrasz dopiero wtedy, gdy losowo rozmieszczone kropki zabarwią się na zielono.

Wymaga to dużo planowania i cierpliwości, ponieważ jedyne, co możesz zrobić, to kierować poruszającą się kulką za pomocą magnesu. Potrzebujesz dużo cierpliwości i uwagi, by ukończyć każdy poziom. Jeśli jednak nie będziesz w stanie kontynuować, zawsze możesz zrestartować poziom i sprawdzić swoje umiejętności.

Ponieważ żadne dwa poziomy na Red Rope nie są takie same, ciągle będziesz napotykał nowe wyzwania. Rozgrywka jest nie tylko wymagająca, ale zawsze masz do czynienia z nowymi zwrotami akcji opartymi na oryginalnej formule. To sprawia, że Red Rope jest świeży i kuszący, a jednocześnie zachęca do wypróbowania nowych sposobów gry. To świetny pomysł oparty na bardzo popularnej formule, więc wypróbuj go już teraz na Igry.pl i przekonaj się, jak dobrze możesz sobie poradzić!

Jak grać

Kliknij i przytrzymaj lewy przycisk myszy, jeśli używasz komputera, lub przytrzymaj palec na ekranie, jeśli grasz z urządzenia mobilnego, i poprowadź wolny koniec liny do celu za pomocą magnesu. Aby przejść do następnego poziomu, upewnij się, że lina dotyka również innych okręgów, które są rozrzucone po bieżącym poziomie.

Podobne gry:

Czy lubisz Red Rope? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.