Rope Bawling

Wejdź do świata Rope Bawling i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Rope Bawling to ciekawa i zabawna gra zręcznościowa o prostym założeniu. Masz kręgiel gdzieś w powietrzu i musisz przeciąć linę, żeby wysłać go w kierunku kręgli. Musisz usunąć wszystkie kręgle z planszy lub przynajmniej je strącić, w zależności od poziomu. To jest właściwa droga do zwycięstwa, która wprowadza bardzo wciągające, unikalne podejście do rozgrywki.

Gra ma kilkadziesiąt poziomów i za każdym razem masz nową pozycję startową. Piłka może wisieć prosto w górze lub może się poruszać dzięki temu, że jest zawieszona na linie. Jest to ekscytujące i przyjemne doświadczenie dla każdego, kto chce nie tylko sprawdzić, ile kręgli może wbić, ale też poeksperymentować i spróbować usunąć je wszystkie z planszy.

Jeśli utkniesz po nieudanym rzucie kulą do kręgli, zawsze możesz spróbować ponownie. Rope Bawling oferuje nieograniczoną liczbę prób na każdym poziomie. Oznacza to, że możesz eksperymentować, wypróbowywać nowe strategie i sprawdzać, co działa. Możesz zacząć grać w Rope Bawling już teraz na Igry.pl, więc warto spróbować i sprawdzić swoje umiejętności gry w kręgle w zupełnie nowy sposób.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, by kliknąć i przeciągnąć, jeśli używasz komputera, lub po prostu przesuń palcem po ekranie, jeśli grasz z urządzenia mobilnego, by przeciąć sznurek, na którym znajduje się kula do kręgli. Przetnij go w odpowiednim momencie i wykorzystaj siłę grawitacji, żeby trafić wszystkie kule, które znajdują się na platformach.

Podobne gry:

Czy lubisz Rope Bawling? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.