Soldier Legend

Wejdź do świata Soldier Legend i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

Zaopatrz się w amunicję i przygotuj się, by upewnić się, że inwazja obcych nie opanuje Ziemi i sprawi, że pożałują oni decyzji o wyborze naszej planety jako kolejnego celu podróży. W Soldier Legend wkraczasz w buty dzielnego żołnierza, legendarnego żołnierza, który musi walczyć, wykorzystując wszystkie umiejętności, jakimi dysponuje, by wyeliminować zagrożenie ze strony wroga. Ale nie jesteś sam, bo masz do dyspozycji broń. Dużo i dużo broni. I nie tylko, masz dostęp do samolotów, min i innego egzotycznego sprzętu, który został stworzony, by niszczyć wszystko, co stanie na twojej drodze.

Aby uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju broni o ogromnej mocy, będziesz musiał eliminować swoich wrogów. Dzięki temu będą oni upuszczać monety, które będziesz mógł wykorzystać do kupowania broni i innych narzędzi zniszczenia. Będziesz potrzebował wszelkiej możliwej pomocy, bo kosmici też przyszli na tę bitwę przygotowani, z całym szeregiem różnych oddziałów, które mają różne moce i bronie. Nie myśl więc, że w Soldier Legend wystarczy nacisnąć spust i patrzeć, jak lecą kule, bo będziesz musiał dostosować się do atakujących cię wrogów i ustalić, którego z nich trzeba wyeliminować w pierwszej kolejności. Kolejnym powodem, dla którego musisz uważać na to, jak strzelasz, jest to, że musisz co jakiś czas przeładowywać broń. A jest jedna rzecz, której nie chcesz, gdy kosmici roją się w twojej okolicy - konieczność przeładowania broni.

Przygotuj się na eliminację kosmitów, grając w Soldier Legend na Igry.pl i sprawdź, jaki wynik uda ci się osiągnąć.

Podobne gry:

Czy lubisz Soldier Legend? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.