Stupid Zombies

Wejdź do świata Stupid Zombies i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Zombie ogarnęły ludzkość na stronie Stupid Zombies, a Ty jesteś jedyną osobą stojącą pomiędzy całkowitą zagładą a zbawieniem. Innymi słowy, przynosisz nadzieję. Aby pomóc Ci w Twoim zadaniu zniszczenia bezmózgich zombie, masz do dyspozycji strzelbę, z której możesz rozwalić wszystkich przeciwników. Ale uważaj, amunicji jest mało i musisz bardzo uważnie celować, aby strzały mogły się odbijać, co sprawi, że otoczenie również pomoże Ci w Twojej misji.

Przeanalizuj każdy poziom i wykorzystaj do maksimum wszystkie znajdujące się na nim przedmioty. Może użyjesz kilku skrzyń, aby zmiażdżyć kilka zombie lub strzelisz z eksplodującej beczki, aby zdmuchnąć kilka zombie naraz.

Na czterech gigantycznych etapach musisz rozpętać dewastację i wyeliminować wszystkie zombie, a każdy poziom jest jeszcze bardziej ekscytujący niż poprzedni. Stupid Zombies naprawdę przynosi mnóstwo intensywnej akcji, więc wejdź na Igry.pl i baw się dobrze, kiedy tylko potrzebujesz zastrzyku adrenaliny.

Podobne gry:

Czy lubisz Stupid Zombies? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.