Table Tennis World Tour

Wejdź do świata Table Tennis World Tour i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sportowe!

Wygraj Mistrzostwa Świata w tej uznanej grze 3D Ping Pong. Ciesz się realistyczną fizyką, graj w jeden z najbardziej uprawianych sportów na świecie i postaraj się pokonać wszystkich przeciwników z całego świata. A nie będzie to łatwe zadanie, bo gra może być całkiem wymagająca. Zasady są dość proste, gdyż każdy gracz ma dwa serwy z rzędu, a zwycięzca zostaje wyłoniony, gdy jeden z graczy ma 11 punktów, z co najmniej 2 punktami przewagi.

Kontrolujesz kij, przesuwając palcem lub kursorem myszy. Intuicyjne sterowanie sprawia, że gra jest łatwa i pozwala poczuć się jak światowej klasy gracz w ping ponga. System progresji zawsze trzyma cię w napięciu, bo im bardziej posuwasz się do przodu w grze, tym trudniejsi stają się przeciwnicy, tak jak w prawdziwym życiu. Przedzieraj się przez kolejne szczeble kariery i poprowadź swój kraj na pierwsze miejsce Mistrzostw Świata w tej aplikacji do tenisa stołowego 3D.

Podobne gry:

Czy lubisz Table Tennis World Tour? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sportowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.