Tank Off

Wejdź do świata Tank Off i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Pojedź czołgiem i stań się niepowstrzymaną siłą na polu bitwy w Tank Off, grze wieloosobowej, w której zasiądziesz za sterami czołgu i pozwolisz innym graczom siać zniszczenie. Tank Off jest grą wieloosobową, więc sprawdzisz swoją siłę przeciwko innym graczom z całego świata.

Piękna grafika 3D pokazuje czołgi w najdrobniejszych szczegółach, ale nie będziesz miał zbyt wiele czasu na ich podziwianie, ponieważ akcja toczy się non stop, a świat Tank Off jest niezwykle niebezpieczny. Na szczęście masz kolegów z drużyny, którzy mogą cię pilnować, ale to nie znaczy, że możesz opuścić gardę.

Możesz wybrać jeden z czterech kultowych czołgów, każdy z własnymi mocnymi i słabymi stronami, a także możesz je ulepszać. Możesz więc ulepszyć swoje tarcze, turbo, a nawet obrażenia i inne niezliczone cechy, które będziesz musiał odkryć na własną rękę.

Igry.pl przynosi ci kolejne wspaniałe doświadczenie multiplayer z Tank Off, więc dołącz do bitwy i baw się dobrze!

Podobne gry:

Czy lubisz Tank Off? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.