The Daily Sudoku

Wejdź do świata The Daily Sudoku i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sudoku!

Aby rozwiązać łamigłówki liczbowe, które znajdziesz w typowej grze Sudoku, musisz użyć swojej logiki, aby wypełnić siatkę 9x9 cyframi tak, aby każda kolumna, rząd i mniejsze siatki 3x3, które tworzą siatkę, zawierały wszystkie cyfry od 1 do 9. Z nieskończoną liczbą możliwych konfiguracji planszy, Sudoku zapewnia Ci nieograniczone zasoby zabawy i treningu mózgu.

W The Daily Sudoku możesz rozwiązywać unikalną łamigłówkę każdego dnia. Co więcej, gra posiada archiwum najnowszych łamigłówek, więc jeśli którąś przegapisz, możesz zagrać w nią w późniejszym terminie. Dodatkowo, The Daily Sudoku gwarantuje, że gra nie stanie się frustrującym doświadczeniem, dając Ci opcję pomocy, jeśli będziesz jej potrzebować. Nie bój się z niej korzystać, ale możesz też eksperymentować, ile tylko chcesz i wypróbowywać różne kombinacje, ponieważ na Igry.pl nie ma pióra, papieru ani gumki, którymi musiałbyś się martwić, gdybyś umieścił jakąś liczbę w złym miejscu.

Ciesz się swoją codzienną grą w Sudoku na Igry.pl i rozwiąż tę łamigłówkę.

Podobne gry:

Czy lubisz The Daily Sudoku? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sudoku aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.