The Final Earth 2

Wejdź do świata The Final Earth 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry codzienne!

W grze The Final Earth 2 musisz zbudować dobrze prosperujące miasto w niebezpiecznym i nieznanym środowisku przestrzeni kosmicznej, gdzie każda chwila może przynieść niespodzianki, które mogą być dobre lub złe. Aby stać się zaawansowanym społeczeństwem i stworzyć bezpieczne miasto w kosmosie, musisz najpierw zebrać zasoby, które następnie wykorzystasz do sfinansowania badań, by wznieść się na nowe wyżyny cywilizacji.

Droga od małego miasta do metropolii jest trudna i ciągle musisz podejmować właściwe decyzje, bo jeden niewłaściwy ruch może zniszczyć Twoje miasto, tak jak zniszczona została już Ziemia. Przy tak wysokiej stawce musisz wiedzieć, jakie budynki najlepiej wybudować i gdzie skoncentrować swoje ograniczone zasoby. Los ludzkości jest na Twoich barkach w The Final Earth 2.

Zbuduj miasto swoich marzeń na Igry.pl i zagraj na The Final Earth 2.

Podobne gry:

Czy lubisz The Final Earth 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry codzienne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.