Wiggle

Wejdź do świata Wiggle i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zwierzęta!

W grze Wiggle jesteś małym, uroczym bezkręgowcem, który próbuje uciec przed zbliżającym się niebezpieczeństwem wielkiej powodzi. Musisz pokonać jak największy dystans, jednocześnie uważając na wiele niebezpiecznych przeszkód na swojej drodze. Trzymaj się z dala od rzeczy, które mogą spowolnić Twój postęp, więc wpadanie na ściany lub rozmyte niebieskie stworzenia jest wielkim nie-nie, nawet jeśli są one niesamowicie urocze i po prostu chcą się przytulić. Czasami niebiescy kumple przyczepiają się do ciebie, więc aby się ich pozbyć, musisz szybko użyć rampy lub zrzucić je do dziur. Ale uważaj z tą ostatnią częścią, nie chcesz przecież sam za nimi wpaść!

Po drodze są jednak pomocne przedmioty, więc upewnij się, że zbierasz różowe lub tęczowe kropki, aby odzyskać wytrzymałość. Chwyć tarczę, aby ochronić się na kilka cennych sekund, drybluj piłką nożną i zbieraj monety, magnesy lub dopalacze, które pomogą Ci w Twoim szalonym biegu po przetrwanie! Wszystko musi się skończyć i powódź może Cię w końcu dogonić, ale wciąż możesz biec po swoje życie i zdobyć najwyższy wynik w zabawnej grze Wiggle!

Podobne gry:

Czy lubisz Wiggle? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zwierzęta aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.