Zombie Number

Wejdź do świata Zombie Number i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Ćwicz swoje umiejętności matematyczne i eliminuj zombie, grając w Zombie Number, zabawną grę, w której musisz jak najszybciej poprawnie rozwiązywać równania matematyczne, jeśli nie chcesz zostać pokonany przez hordę zombie.

Aby odeprzeć inwazję i przeżyć, musisz mieć pewną zręczność w matematyce. Nie przejmuj się jednak, jeśli na początku nie będziesz tak biegły, bo po pewnym czasie grania na Zombie Number twoje zdolności matematyczne powinny się poprawić, a dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie nie będą już tak bardzo cię przerażać. Zombie Number ma tryb gry, który sprawdza twoją szybkość w konkretnych działaniach, więc będziesz miał tryb sprawdzający dodawanie, tryb sprawdzający odejmowanie itd. A kiedy już nabierzesz wprawy w grze, możesz wypróbować tryb łączący je wszystkie.

Chociaż postać, którą sterujesz, może wytrzymać kilka uderzeń, nie myśl, że jesteś niepokonany! Albo rozwiążesz równanie i odblokujesz możliwość strzelania z pistoletu, albo będziesz musiał spróbować jeszcze raz.

Stań się lepszy w rozwiązywaniu równań matematycznych na Igry.pl i odeprzyj inwazję zombie na Zombie Number.

Jak grać

Wybierz jeden z dostępnych trybów gry: dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie lub wybierz tryb losowy, który jest połączeniem wszystkich powyższych trybów. Każdy z nich sprawdza określoną operację matematyczną. Użyj kalkulatora na dole ekranu, by wybrać poprawne liczby, które rozwiążą równanie, jakie każdy z zombie ma do niego przypisane, by móc strzelić ze swojej broni.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Number? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.