Zoo Boom

Wejdź do świata Zoo Boom i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zwierzęta!

Dzięki kojącym gongom, uroczej grafice i prostym zasadom możesz zawsze liczyć na Zoo Boom, które zapewni Ci dodatkową kroplę relaksu po ciężkim dniu. W tej grze musisz uważnie patrzeć na planszę i stukać tam, gdzie widzisz przynajmniej dwa zwierzęta tego samego koloru, aby zebrać je do swojego zoo.

Zobaczysz, że musisz również wykonać pewne zadania, aby przejść dalej, ale te zadania nie będą dla Ciebie żadnym przeciwnikiem! Jeśli uda Ci się dopasować kilka stworzeń tego samego typu, zostaniesz przywitany niezłym spektaklem efektów!

Mimo że zasady są dość łatwe do zrozumienia, poziomy stają się coraz trudniejsze, a wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, im dalej posuwasz się do przodu. Ale nie martw się, Igry.pl pozwala Ci na restartowanie gry tyle razy, ile chcesz!

Spróbuj pokonać wszystkie poziomy i zdobyć wszystkie gwiazdki w Zoo Boom!

Podobne gry:

Czy lubisz Zoo Boom? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zwierzęta aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.