100 Doors: Escape Room

Wejdź do świata 100 Doors: Escape Room i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry escape!

Posiadłość lorda Kelly'ego jest pełna tajemnic i tylko od Ciebie zależy, czy je odkryjesz, grając w 100 Doors: Escape Room na Igry.pl. W tej grze musisz przejść przez, jak zgadłeś, 100 pokoi. Nie jest to jednak takie łatwe zadanie, jak mogłoby się wydawać na początku, ponieważ każdy z nich nie wymaga klucza do otwarcia, ale raczej musisz dowiedzieć się, co jest sztuczką do otwarcia drzwi i przejścia gry. Może to być wszystko, począwszy od znalezienia ukrytych przełączników, a skończywszy na wykorzystaniu systemu ważenia, który pociąga za sobą zamek w drzwiach. Zagadki wymagają od ciebie nieszablonowego myślenia, a postępy w szczegółowo opisanej rezydencji 100 Doors: Escape Room są ekscytujące.

Poza satysfakcją z rozwiązania zagadki danego pokoju, w miarę postępów we wzmiance otrzymujesz również interesujący, losowy fakt. Jest to dodatkowy bonus, ale zawsze jest to plus, kiedy poznajesz nowy, fajny fakt. Na stronie 100 Doors: Escape Room jest wiele zagadek do rozwiązania i wiele faktów do poznania. Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś cierpliwy i jak dobry jest twój duch obserwacji. Niektóre z zagadek są dość trudne, więc będziesz musiał się naprawdę dobrze zastanowić, żeby je rozwiązać. Ale warto, bo dzięki temu, że przechodzisz przez rezydencję Lorda Kelly'ego, dowiadujesz się więcej o fabule gry.

Dzięki unikalnym zagadkom i pomieszczeniom gra 100 Doors: Escape Room oferuje wiele ekscytujących wyzwań do pokonania i jest świetnym wyborem, jeśli chcesz zagrać w grę logiczną na Igry.pl. Spróbuj więc rozwiązać tajemnice, które kryje ten starożytny dom i baw się dobrze.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, używaj lewego przycisku myszy do interakcji z obiektami gry. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz 100 Doors: Escape Room? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry escape aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.