Adventure Drivers

Wejdź do świata Adventure Drivers i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Udaj się na odległą wyspę i przeżyj przygodę, która zdarza się raz w życiu. Czeka tu na Ciebie szalony wyścig samochodowy 2D, w którym stawką jest sława, chwała i skarby! Zacznij od powolnego, ale niezawodnego starego hipisowskiego minibusa i nie martw się, że go rozbijesz, bo wszystkie pojazdy w grze są niezniszczalne! Wyścigi stają się coraz bardziej ekscytujące, gdy bomby wybuchają, samochody przewracają się lub inni kierowcy, którzy są równie zdeterminowani, by wygrać, przejeżdżają obok Ciebie. Zawsze bądź czujny na wszystkie wyzwania, które przed Tobą stoją i bądź gotowy do przeskakiwania przez przeszkody, zbierania monet, skrzyń ze skarbami i różnych power upów, a także próbuj trafiać w strzałki przyspieszenia, aby zwiększyć prędkość.

Dla tego dodatkowego przypływu prędkości użyj swojego nitro lub innych smakołyków, które otrzymałeś po drodze. Eksploruj wyspę i odblokowuj nowe wyzwania, jednocześnie odblokowując inne samochody i różne inne ulepszenia. Misja jest prosta, wygraj wszystkie 30 tras. Czy masz to, czego potrzebujesz?

Podobne gry:

Czy lubisz Adventure Drivers? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.