Age of War

Wejdź do świata Age of War i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strategiczne!

Po raz kolejny możesz cieszyć się klasycznym doświadczeniem Flasha, grając na stronie Igry.pl. Tym razem potężny emulator Ruffle przyniósł ci Age of War, grę, która poprosi cię o zaangażowanie swojego strategicznego umysłu. Atakując i broniąc swojej bazy, będziesz musiał nieustannie tworzyć nowe jednostki, uważając jednocześnie na stale rozwijającą się linię czasu. Zaczynasz w epoce jaskiniowców i powoli przechodzisz przez czas, aż do epoki przyszłości. Oczywiście im bardziej się rozwijasz, tym lepsze wyposażenie będziesz miał do dyspozycji, więc jeśli na początku będziesz rzucał kamieniami w kierunku swoich wrogów, to wkrótce zdobędziesz różnego rodzaju futurystyczne gadżety, takie jak lasery i zaawansowana broń. Pamiętaj jednak, że twój przeciwnik również ma dostęp do tej fajnej, nowej technologii.

Oprócz tworzenia jednostek masz również dostęp do specjalnych ataków, które możesz aktywować. Można ich jednak używać bardzo oszczędnie, więc pamiętaj, żeby korzystać z nich tylko w najbardziej tragicznych sytuacjach. Mimo że sprawy przybierają gorący obrót, będziesz musiał zachować zimną krew, jeśli chcesz przejść przez kolejne epoki. Jeśli będziesz uważał na to, jakimi jednostkami dysponuje wróg, będziesz mógł szybko dostosować się do sytuacji i odeprzeć każdą zaciętą walkę, w którą się zaangażujesz.

Choć gry takie jak Age of War były chwilowo niedostępne w Twojej przeglądarce, Igry.pl wykorzystuje Ruffle, który powoli rozwija się i poszerza swoją listę kompatybilności, aby udostępnić Ci niektóre z Twoich ulubionych gier Flash.

Walcz przez wieki w klasycznej grze Flash, grając w Age of War na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać elementy gry.

Zagraj w inne gry z serii Age of War:

  1. Age of War 2

Podobne gry:

Czy lubisz Age of War? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strategiczne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC