Babs New Girl In School

Wejdź do świata Babs New Girl In School i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry o barbie!

Babs szybko staje się jedną z najpopularniejszych dziewczyn na kampusie i nic dziwnego, że tak jest. Ma styl, ma nastawienie i zawsze zwraca uwagę swoim zabójczym wyczuciem mody. A jeśli chodzi o cheerleading, jest prawdziwą profesjonalistką, zawsze imponując wszystkim swoimi umiejętnościami.

Gdy Babs będzie poruszać się po szkole średniej, pomożesz jej podjąć wszystkie trudne decyzje, od tego, co założyć na bal maturalny, do tego, jak pogodzić życie towarzyskie z obowiązkami akademickimi. A dzięki zaproszeniom na wszystkie najgorętsze imprezy, takie jak przyjęcia w bractwie i nie tylko, będziesz z nią na każdym kroku.

Ale w tej grze nie chodzi tylko o popularność i modę. W grze Babs New Girl In School chodzi o pozytywne nastawienie, optymizm i wykorzystanie każdej sytuacji. Z każdym poziomem będziesz obserwować, jak Babs rośnie i rozwija się, stając się bardziej pewna siebie i odnosząc sukcesy niż kiedykolwiek wcześniej.

Na co więc czekasz? Dołącz do Babs w jej podróży do zostania królową pszczół w tej fajnej grze w ubieranki dla wszystkich modnych i fajnych nastolatek.

Podobne gry:

Czy lubisz Babs New Girl In School? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry o barbie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.