Bartender The Right Mix

Wejdź do świata Bartender The Right Mix i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych śmieszne gry!

Stań za barem i wymieszaj swoją drogę do zachwytu Miguela, grając w Bartender The Right Mix na Igry.pl! W tej klasycznej grze we Flashu masz okazję ponownie mieszać drinki, aż znajdziesz magiczny napój, który sprawi, że barman Miguel będzie bardzo zadowolony. Nie poprzestawaj na wódce, whiskey czy rumie. Sięgnij wysoko na półkę z drinkami i spróbuj czegoś egzotycznego, na przykład tequili. Wyciśnij trochę cytryny, ale nie przesadzaj, jeśli nie chcesz, żeby drink był zbyt kwaśny. I nie zapomnij o lodzie, jeśli te smaki wymagają schłodzenia. Teraz wymieszaj wszystko razem, bo jeden niewłaściwy ruch przy tworzeniu tak szacownego drinka może sprawić, że biedny stary Miguel znajdzie się w różnych niefortunnych sytuacjach, takich jak wysadzenie się z sił po drinku czy różnego rodzaju inne dolegliwości.

Chociaż trochę zgadujesz, jaka jest magiczna kombinacja drinków do stworzenia właściwej mieszanki, zabawa w Bartender The Right Mix polega na eksperymentowaniu, a ta gra daje ci wiele okazji do mieszania różnych drinków, aż znajdziesz ten, który jest w sam raz. Niezależnie od wyniku, za każdym razem, gdy będziesz mieszał i przygotowywał mieszankę do podania, z niecierpliwością będziesz czekał na wyniki. Mogą one doprowadzić do wybuchowego rezultatu lub, przeciwnie, być tym, czego Miguel potrzebował, aby ugasić swoje pragnienie.

Ciesz się jeszcze raz klasycznymi grami Flash na Igry.pl, dzięki mocy wspaniałego emulatora Ruffle, i baw się dobrze, grając w Bartender The Right Mix.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wchodzić w interakcje z elementami gry. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij przycisków z gry.

Zagraj w inne gry z serii bartender:

  1. FNAF Bartender
  2. Pirate Bartender Captain's Grog

Podobne gry:

Czy lubisz Bartender The Right Mix? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii śmieszne gry aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.