Blue Box

Wejdź do świata Blue Box i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Sprawdź swoje umiejętności logiczne na stronie Igry.pl w kolejnej grze, która wystawia na próbę Twoje myślenie, wybierając Blue Box. Jak można się spodziewać po tytule gry, w Blue Box musisz sterować pudełkiem i przeskakiwać na ponumerowane platformy, aż wyryta na nich liczba osiągnie zero. Za każdym razem, gdy wskakujesz na skrzynkę, liczba spada o jeden. Uważaj jednak, bo kiedy skrzynia osiągnie zero, po prostu zniknie z poziomu, a jeśli nie będziesz miał na czym usiąść, spadniesz razem z nią. Aby przejść do następnego poziomu na stronie Blue Box, musisz upewnić się, że wszystkie pudełka z liczbami osiągną zero. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, bo z jednego pudełka na drugie można przeskoczyć tylko przez małą hopkę, więc zawsze trzeba się dwa razy zastanowić przed każdym ruchem. Z pewnością zdarzą się sytuacje, w których zorientujesz się, że skoczyłeś za dużo razy w jednym miejscu i będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom.

Ale na tym polega zabawa w Blue Box, na planowaniu swoich ruchów i tego, jak powinieneś skakać z jednego miejsca na drugie. Zwłaszcza na późniejszych poziomach musisz bardziej uważać na swoje trasy, ponieważ jest tam więcej platform, po których musisz się poruszać. Choć to utrudnia zadanie, możesz łatwo stwierdzić, gdzie popełniłeś błąd, i szybko spróbować ponownie, by następnym razem zrobić to lepiej. Ponieważ gra polega wyłącznie na myśleniu i nie ma w niej limitów czasowych ani przeszkód, które musisz omijać, gra na Blue Box może być dla ciebie całkiem relaksującym doświadczeniem. Pomaga w tym również kolorowa grafika i wesoła muzyka! Lepiej jest mieć przyjemne tło do patrzenia, zwłaszcza jeśli Twoim zadaniem jest intensywne skupienie się na ekranie przed Tobą, a na stronie Blue Box przedstawiono uspokajające letnie lub wiosenne tło.

Skacz z jednej platformy na drugą i przechodź kolejne poziomy, grając w Blue Box na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, możesz używać przycisków strzałek, aby poruszać się w lewo lub w prawo, możesz też kliknąć po obu stronach ekranu, aby poruszać się w danym kierunku. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, musisz stuknąć w tę stronę ekranu, w którą chcesz skoczyć.

Podobne gry:

Czy lubisz Blue Box? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.