Geometry Jump

Wejdź do świata Geometry Jump i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Geometry Jump jest jedną z najszybszych gier, w jakie możesz zagrać na Igry.pl i jeśli nie jesteś przygotowany na intensywną akcję, nigdy nie osiągniesz wysokiego wyniku. Podstawą gry Geometry Jump jest proste założenie: poruszaj się po środowisku, skacząc na platformy rozmieszczone w regularnych odstępach. Na pierwszy rzut oka widać, że te platformy są umieszczone w różnych odległościach i to jest główna rzecz, na którą musisz zwrócić uwagę w grze Geometry Jump, ponieważ musisz szybko dostosować się do tych odległości i albo wybrać skok na większą, albo na mniejszą odległość.

Jeśli nie zareagujesz wystarczająco szybko, pojawi się ogromna piła, która zakończy twój obecny bieg. Chociaż pamiętanie tylko o dwóch przyciskach może sprawić, że pomyślisz, że gra będzie łatwa, to kiedy zobaczysz, jak szybko wszystko się dzieje po rozpoczęciu gry, natychmiast to przemyślisz. Jednak po kilku niepowodzeniach zaczniesz się wczuwać w sytuację i zobaczysz, że jesteś coraz lepszy, a twoje wyniki będą coraz lepsze.

Grafika i muzyka mogą być minimalistyczne, ale to pomaga w projektowaniu gry, ponieważ nacisk kładziony jest na czas reakcji i kiedy zaczynasz rundę Geometry Jump, możesz nawet nie zauważyć niczego innego, poza następną platformą, na którą musisz wskoczyć.

Rozpocznij swój bieg po najwyższy wynik, grając w Geometry Jump na Igry.pl!

Jak grać

Geometry Jump W grę można grać za pomocą klawiatury. Jeśli naciśniesz strzałkę w prawo lub klawisz S, Twoja postać wykona długi skok, a jeśli naciśniesz strzałkę w lewo lub klawisz A, postać wykona mały skok. Jeśli grasz na urządzeniu przenośnym, to jeśli naciśniesz po lewej stronie ekranu, skrzynia wykona mały skok, a jeśli naciśniesz po prawej stronie ekranu, skrzynia wykona długi skok.

Podobne gry:

Czy lubisz Geometry Jump? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.