Box Run

Wejdź do świata Box Run i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Wystaw na próbę swoje umiejętności myślenia i poznaj zawiłe warstwy poziomów, grając w Box Run na Igry.pl. W tej zabawnej grze logicznej musisz znaleźć drogę do końca poziomu, ostrożnie manipulując dźwigniami i przyciskami rozrzuconymi po całym poziomie i przechodząc z jednej platformy na drugą. Platformy te można w zasadzie uznać za wyspy, a ty musisz w kreatywny sposób pokonywać dzielące je luki, uważając przy tym, aby nie spaść do znajdującej się poniżej przepaści. Żeby było jeszcze ciekawiej, sposób poruszania się jest dość ograniczony, bo możesz się turlać tylko na boki. To naprawdę zmusza do zastanowienia się nad sposobem poruszania się, zwłaszcza że aby ukończyć poziom, musisz spaść przez małą szczelinę.

Na kolejnych poziomach pojawia się coraz więcej mechaniki i wyzwań, a ty musisz szybko dostosować się do zmieniającego się otoczenia i zasad. Dzięki temu gra trzyma cię w napięciu tak długo, jak trwa przygoda na stronie Box Run. Choć mogą zdarzyć się sytuacje, w których naprawdę będziesz drapał się po głowie, a znalezienie rozwiązania zajmie ci trochę czasu, to satysfakcja, jaką uzyskasz, gdy w końcu znajdziesz rozwiązanie, będzie tego warta. Jak w większości rzeczy, wytrwałość jest kluczem, a na stronie Box Run możesz ćwiczyć ten ważny mięsień.

Rozwiąż zagadki środowiskowe, grając w Box Run na Igry.pl.

Jak grać

Przesuwaj pudełko po ekranie za pomocą lewego przycisku myszy lub naciskaj strzałki na ekranie. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, możesz również stukać w te przyciski, aby się poruszać.

Podobne gry:

Czy lubisz Box Run? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.