Farm Fun

Wejdź do świata Farm Fun i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Nadeszła wiosna, a Igry.pl przygotowało wiele zabawnych gier, w które warto zagrać w tym sezonie. Jedną z takich gier jest Farm Fun, w której masz za zadanie uporządkować swoje zwierzęta hodowlane w grze, która będzie wyzwaniem dla twojej logiki i umiejętności organizacyjnych. Posiadanie dużej farmy wymaga wiele cierpliwości i troski, a na stronie Farm Fun możesz ostrożnie poruszać się wśród zwierząt w uporządkowany sposób. Celem gry Farm Fun jest upewnienie się, że wszystkie zwierzęta wydostaną się z zamkniętego terenu i dotrą do swojej szopy. Jednak na drodze do celu stoi wiele przeszkód i to do ciebie należy dopilnowanie, by dotarły w wyznaczone miejsce.

Od krzewów, beczek, płotów, a nawet konieczności obchodzenia siebie nawzajem - w grze Farm Fun czeka na Ciebie mnóstwo pracy. Nie wpadaj jednak w panikę, bo zawsze możesz spróbować ponownie na stronie Igry.pl. Co więcej, Farm Fun urozmaica grę, dając możliwość tworzenia par tego samego typu zwierząt, dzięki czemu istnieje dodatkowa warstwa strategii, którą możesz wziąć pod uwagę, organizując swoją farmę. Zwierzęta mogą poruszać się do przodu lub do tyłu i szczególnie na późniejszych poziomach będziesz musiał wykonywać skomplikowane ruchy, aby je uwolnić i przenieść do szopy. Podczas gdy poziomy stają się coraz trudniejsze, coraz lepiej radzisz sobie z zarządzaniem przestrzenią, którą masz do dyspozycji.

Zagraj w zabawną i relaksującą grę logiczną na Igry.pl i zorganizuj swoje zwierzęta hodowlane, grając na Farm Fun.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać zwierzę, a następnie, z wciśniętym lewym przyciskiem myszy, przesuń mysz w kierunku, w którym chcesz, aby zwierzę się przemieściło. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij zwierząt i przesuń w tym kierunku.

Podobne gry:

Czy lubisz Farm Fun? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.