Bridge Legends

Wejdź do świata Bridge Legends i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Zbuduj most do miłości w Bridge Legends i pomóż dwóm bohaterom spotkać się ze sobą. Łącząc zabawną grę logiczną z tak szczytnym celem, Bridge Legends sprawi, że będziesz chciał zobaczyć tę przygodę do końca.

W Bridge Legends masz do dyspozycji drewniane deski, których używasz, by skonsolidować most, który prowadzi do Twojej dziewczyny. Jeśli konstrukcja, którą zbudujesz, nie wytrzyma twojego ciężaru, spadniesz i będziesz musiał zrestartować poziom i spróbować jeszcze raz.

W miarę postępów w grze będziesz używał innych rzeczy, aby upewnić się, że most wytrzyma i będziesz musiał wymyślać różne wymyślne sposoby, aby się upewnić, że nie spadniesz.

Bridge Legends posiada ponad cztery światy, które będą wyzwaniem dla Twoich umiejętności inżynierskich. Zagraj we wszystkie na Igry.pl i zobacz, co przyniesie ta przygoda.

Podobne gry:

Czy lubisz Bridge Legends? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.