Landing Party

Wejdź do świata Landing Party i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Landing Party to urocza i wyjątkowa gra logiczna, w której musisz powstrzymać kosmitów przed inwazją na naszą planetę. Aby to zrobić, musisz umieścić 5 kosmitów tego samego typu w jednej linii. W ten sposób zostaną oni bezpiecznie teleportowani z powrotem na swoją planetę. Musisz być jednak ostrożny, aby ich ułożyć musisz upewnić się, że mogą oni dotrzeć do miejsca, w którym chcesz ich umieścić i że droga nie jest zablokowana przez innego kosmitę. Ponadto kosmici teleportują się w regularnych odstępach czasu, co może zakłócić sposób, w jaki planujesz zorganizować pole. Aby zatrzymać teleportację kosmity, musisz zablokować portal.

Dzięki zabawnym i łatwym zasadom oraz wspaniałej grafice, gra Landing Party zapewni Ci niezliczone godziny zabawy, zwłaszcza, że coraz więcej kosmitów się teleportuje. Powstrzymaj kosmitów przed inwazją na naszą planetę na Igry.pl i zdobądź wysoki wynik!

Podobne gry:

Czy lubisz Landing Party? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.