Bubble Shooter Arcade 2

Wejdź do świata Bubble Shooter Arcade 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Bubble Shooter Arcade 2 to sequel słynnej gry Bubble Shooter Arcade. Na stronie Igry.pl możesz cieszyć się strzelaniem do baniek w całej ich okazałości, w odległości zaledwie jednego kliknięcia. Dzięki zupełnie nowej grafice i efektom, Bubble Shooter Arcade 2 dostarcza klasycznych wrażeń, które już znasz i kochasz, ale wprowadza też wiele nowych funkcji, które odróżniają ją od pierwszej części serii. Oprócz kilku nowych opcji graficznych, Bubble Shooter Arcade 2 oferuje również możliwość zamiany baniek, które są gotowe do wystrzelenia. A czyszczenie baniek to zadanie, które trzeba wykonać dość szybko, ponieważ co 15 sekund na planszy pojawiają się dwa nowe rzędy baniek, a kiedy rząd baniek przekroczy pewną linię, musisz ponownie rozpocząć poziom. Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest fakt, że na dole ekranu znajdują się kieszenie z numerami, a kiedy uda ci się oderwać bąbelki od stosu, mogą one wpaść do jednej z nich, co da ci określoną liczbę punktów.

Jak można się spodziewać po grze w strzelanie do baniek, w Bubble Shooter Arcade 2 musisz strzelać do stosu baniek w taki sposób, aby połączyć co najmniej trzy bańki tego samego koloru. Jeśli to zrobisz, bąbelki zostaną usunięte z planszy, co nie tylko da ci punkty, oczyści planszę i da ci więcej czasu, ale też może stworzyć drogę do wystrzelenia stosu bąbelków, które wcześniej były niedostępne. Jeśli usuniesz wiele bąbelków naraz, twój pasek mocy zapełni się szybciej, co może dać ci wiele zabawnych bąbelków specjalnych, na przykład takich, które pasują do bąbelków dowolnego koloru. Wybierając cele, do których chcesz strzelać, zawsze pamiętaj o tym, że istnieje również pasek, który możesz zapełnić. Dobra strategia może okazać się bardziej korzystna niż strzelanie do pierwszego stosu baniek, jaki zobaczysz.

Ciesz się sequelem klasyka, grając w Bubble Shooter Arcade 2 na Igry.pl.

Jak grać

Użyj przycisku myszy, aby wycelować i naciśnij lewy przycisk myszy, aby wystrzelić bąbelki. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu w kierunku, w którym chcesz strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz Bubble Shooter Arcade 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.