Particles

Wejdź do świata Particles i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Bubble shooter to jedne z najbardziej znanych gier casualowych, w które możesz zagrać, a Particles to świetny wybór, jeśli chcesz je poznać. Dzięki eleganckiej i minimalistycznej grafice, pełnej żywych kolorów, gra Particles zachęca do rozegrania kolejnej rundy i przyciąga twoją uwagę, gdy próbujesz osiągnąć najwyższy wynik. Co więcej, dzięki łatwemu sterowaniu i zasadom, które nie są wcale skomplikowane, zawsze możesz liczyć na to, że tego typu gry pozwolą ci zapomnieć o troskach dnia.

Pierwszą rzeczą, jaką możesz zauważyć po załadowaniu strony Particles, jest poziom wypełniony kółkami w różnych kolorach, a na dole ekranu widać kolejny rząd kółek i strzałkę wskazującą na początkowy stos. Celem gry jest wycelowanie i wystrzelenie dolnych kółek w kierunku stosu z góry w taki sposób, aby dopasować co najmniej trzy kółka tego samego koloru. Jeśli uda ci się to osiągnąć, usuwasz wybrane okręgi z planszy gry. W zasadzie brzmi to prosto, ale szybko przekonasz się, że strategia jest bardzo ważnym czynnikiem, ponieważ musisz starannie planować, jeśli chcesz zdobywać coraz więcej punktów.

Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi i zabawnej rozgrywce, Particles jest kolejnym zabawnym i relaksującym doświadczeniem, które możesz wypróbować na Igry.pl.

Jak grać

Użyj myszki do celowania i naciśnij lewy przycisk myszki, kiedy chcesz strzelić. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, musisz stukać w ekran, aby wybrać kierunek strzału.

Podobne gry:

Czy lubisz Particles? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.