Bubble Shooter Wheel

Wejdź do świata Bubble Shooter Wheel i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Zagraj w grę w strzelanie do baniek z fajnym twistem, gdy wybierzesz Bubble Shooter Wheel na Igry.pl. Podobnie jak w innych podobnych grach, w Bubble Shooter Wheel musisz strzelać do kulek w różnych kolorach ułożonych w stos. Aby wygrać, Twoje strzały muszą być ułożone w taki sposób, aby co najmniej trzy kulki tego samego koloru połączyły się ze sobą, usuwając je tym samym z planszy.

To, co odróżnia Bubble Shooter Wheel od innych gier tego typu, to fakt, że stos ciągle się kręci. To wnosi do gry dodatkową warstwę strategii. Dodatkowo twoja pamięć jest wystawiona na próbę, ponieważ jeden strzał może być wart dużo więcej niż to, co aktualnie widzisz. Jeśli potrafisz zapamiętać połowę planszy, która jest ukryta i jest aktualnie obracana, oraz masz cierpliwość, by nie strzelać, możesz oczyścić znacznie większy obszar.

Zagraj w Bubble Shooter Wheel na Igry.pl, by doświadczyć klasycznego doświadczenia, ale z kilkoma fajnymi nowymi dodatkami.

Podobne gry:

Czy lubisz Bubble Shooter Wheel? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.