Butterfly Shimai

Wejdź do świata Butterfly Shimai i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Dzięki pięknym wzorom motyli, relaksującej kolorystyce i rozgrywce, Butterfly Shimai jest wspaniałą grą, która pomoże ci się zrelaksować i odprężyć. Wszystko, co musisz zrobić, to dopasować do siebie dwa skrzydła motyla tego samego typu, a następnie z radością obserwować, jak majestatyczny motyl nagle pojawia się i odlatuje z planszy. Butterfly Shimai wprowadza pewne wyzwanie do swoich zasad, więc będziesz musiał upewnić się, że dopasowania, które robisz, nie są zablokowane przez inne skrzydła. Ale nawet tutaj możesz otrzymać pomoc, ponieważ możesz aktywować różne przydatne przedmioty, które pomogą Ci w dążeniu do uwolnienia motyli.

Dzięki skomplikowanym animacjom i grafice, Butterfly Shimai jest świetną grą, która pomoże ci się zrelaksować. Mimo że gra ma limit czasu, każde nowe dopasowanie dodaje cenne dodatkowe sekundy, więc im lepiej będziesz odnajdywać pary, tym więcej czasu będziesz miał do dyspozycji. Gra taka jak Butterfly Shimai nie tylko pomaga się zrelaksować, ale także ćwiczy cierpliwość i zdolności pamięciowe. A nawet jeśli dojdziesz do momentu, w którym skończy ci się czas, zawsze możesz spróbować ponownie, a ta sama zabawna rozgrywka zostanie wkrótce wznowiona.

Zrelaksuj się i baw się dobrze, grając w Butterfly Shimai na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać skrzydła motyla. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ich.

Podobne gry:

Czy lubisz Butterfly Shimai? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.