Classic Nonogram

Wejdź do świata Classic Nonogram i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Ciesz się zabawną i kolorową grą logiczną na stronie Igry.pl i spróbuj rozwiązać mnóstwo nonogramów, gdy spróbujesz Classic Nonogram. Choć nie są tak znane jak inne rodzaje gier logicznych, te zabawne łamigłówki nadal będą wyzwaniem dla twojego umysłu i zapewnią ci sporą dawkę zabawy. Podobnie jak większość gier logicznych, Classic Nonogram może być świetnym wyborem, jeśli chcesz usiąść i zrelaksować się, nie chcąc zbytnio angażować swojego refleksu. Dzięki dużej liczbie poziomów, z których każdy jest pogrupowany na różne poziomy trudności, gra Classic Nonogram może zapewnić ci rozrywkę na wiele godzin.

Aby wygrać poziom na Classic Nonogram, musisz poprawnie wypełnić siatkę na ekranie. Każdy poziom ma inną siatkę do wypełnienia i każda z nich ma swój własny zestaw wymagań. Nad każdą kolumną i obok każdego wiersza znajduje się liczba, która oznacza, ile pustych komórek należy wypełnić. Możesz określić, które z nich należy wypełnić, ustalając rodzaj przecięcia danej kolumny lub wiersza, ponieważ każda komórka znajduje się w określonym wierszu lub kolumnie. Na przykład jeśli w kolumnie znajdują się cztery komórki, a nad nimi znajduje się liczba cztery, możesz szybko stwierdzić, że wszystkie te komórki będą musiały zostać wypełnione. Jeżeli w jakimś wierszu znajduje się trójka, ale w sumie są w nim cztery puste komórki, to możesz być pewien, że komórka ze wspomnianej kolumny zostanie wypełniona. Stosując tę logikę, powinieneś być w stanie ukończyć wszystkie poziomy ze strony Classic Nonogram. Jeśli popełnisz błąd, możesz być spokojny, ponieważ możesz popełnić maksymalnie trzy błędy, zanim będziesz musiał zacząć od nowa. Aby wybrać, czy chcesz wypełnić komórkę, czy zaznaczyć ją jako pustą, musisz przełączać się między tymi dwoma trybami, przesuwając przełącznik znajdujący się na dole ekranu.

Ukończ zagadki ze strony Classic Nonogram na Igry.pl i baw się dobrze!

Jak grać

Naciskaj lewy przycisk myszy, aby wybierać komórki i inne elementy na ekranie. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Classic Nonogram? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.