Doc Darling Bone Surgery

Wejdź do świata Doc Darling Bone Surgery i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry lekarskie!

Po niefortunnym wypadku na skuterze szybka podróż do lekarza to jedyny sposób, aby zapewnić sobie dobry powrót do zdrowia. Na stronie Doc Darling Bone Surgery musisz wykonywać różne zadania, aby upewnić się, że twój pacjent opuści szpital jak nowy. Zadania te obejmują oczyszczanie ran, usuwanie zanieczyszczeń, ale także upewnianie się, że wszystkie zarazki zostały wyeliminowane. I choć każde z tych zadań stanowi dla ciebie inne wyzwanie, wszystkie są zabawne i pozwalają zgadywać, co Doc Darling Bone Surgery ma dla ciebie w zanadrzu.

Podczas wykonywania listy zadań związanych z leczeniem pacjenta sprawdzane są różne umiejętności, ale na szczęście Doc Darling Bone Surgery prowadzi Cię przez ten proces za pomocą łatwych do wykonania instrukcji. Połączenie radosnej muzyki i żywej grafiki sprawia, że zadania te są o wiele przyjemniejsze. Dzięki stylizowanej grafice łatwo zrozumiesz, co powinieneś zrobić, a wszystkie kroki są przedstawione w zabawny i intuicyjny sposób, dzięki czemu nie ma przestojów ani czasu na zgadywanie, co musisz zrobić dalej.

Docenisz stylizowaną grafikę, ponieważ obrażenia, których doznała bohaterka, wyglądają dość poważnie. Na szczęście możesz jej pomóc, a ona szybko wróci do zdrowia i będzie mogła cieszyć się swoim skuterem.

Na sześciu unikalnych poziomach masz okazję wypróbować różne narzędzia - od aparatów rentgenowskich, które wykrywają złamania, po pistolety strzelające zarazkami - arsenał środków leczniczych, jakim dysponujesz, jest naprawdę imponujący. I choć na każdym poziomie czeka na ciebie coś nowego, szybko opanujesz każde z nich.

Uzdrów inną przyjazną postać na stronie Igry.pl, kiedy będziesz grał na Doc Darling Bone Surgery.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, możesz używać lewego przycisku myszy do interakcji z elementami gry. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możesz stukać w ekran, aby uzyskać tę samą funkcjonalność.

Podobne gry:

Czy lubisz Doc Darling Bone Surgery? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry lekarskie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.