Dr. Panda School

Wejdź do świata Dr. Panda School i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zwierzęta!

Twój pierwszy dzień w szkole może być nieco onieśmielający, bo to zupełnie nowe środowisko, w którym musisz się poruszać. Jesteśmy pewni, że sobie poradzisz, ale dlaczego nie dołączyć do Dr Pandy i innych przyjaznych postaci i nie odkrywać razem pierwszego dnia w szkole?

Na stronie Dr. Panda School odkryjesz różne sale lekcyjne, korytarze, kuchnię i wiele innych miejsc, które znajdują się wokół szkoły. Co więcej, możecie wchodzić w interakcję z tymi pomieszczeniami i naprawdę odkrywać i zaspokajać swoją ciekawość. Odrobina znajomości otoczenia będzie bardzo pomocna, gdy zobaczysz te wszystkie miejsca w prawdziwym życiu.

Z piękną grafiką, radosną muzyką i niesamowitymi przyjaciółmi, którzy dołączą do Ciebie w tej przygodzie, na pewno będziesz chciał zobaczyć wszystkie miejsca z Dr. Panda School.

Rozpocznij swoją szkolną przygodę z pomocą Igry.pl i choć nic nie jest w stanie przygotować cię na tę niesamowitą podróż, to dzięki Dr. Panda School możesz poznać magię, którą znajdziesz w szkole.

Zagraj w inne gry z serii Dr. Panda:

  1. Dr. Panda Farm
  2. Dr. Panda Airport
  3. Dr. Panda Daycare
  4. Dr Panda Restaurant

Podobne gry:

Czy lubisz Dr. Panda School? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zwierzęta aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.