Drop The Number

Wejdź do świata Drop The Number i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Drop The Number to zabawna gra, która jest połączeniem wielu klasyków, zapożyczając mechanikę gry z takich gier jak Tetris, Threes czy 2048. Sposób, w jaki klocki spadają na planszę, z pewnością przypomni ci ukochaną grę Tetris, natomiast główny cel gry przypomina hity takie jak Threes czy 2048. Aby zdobyć punkty w grze Drop The Number, musisz połączyć klocki, które mają tę samą liczbę. Kiedy już to zrobisz, łączą się one i tworzą większą liczbę, którą z kolei będziesz musiał połączyć z jednym elementem o tej samej wartości.

Wyzwaniem w grze jest znalezienie elementów, na których powinieneś się skupić w następnej kolejności, a w miarę jak powoli opadają, możesz poczuć rosnącą presję. Musisz wziąć pod uwagę ich aktualną pozycję, a także pozycję sąsiednich kamieni oraz ich wartości. Na stronie Drop The Number planowanie z wyprzedzeniem doprowadzi Cię do zwycięstwa. Nie masz czasu na zastanawianie się nad kolejnym ruchem, ponieważ klocki powoli się przesuwają, a kiedy znajdą się na dole ekranu, nie możesz już zmienić ich kierunku. Im dalej zajdziesz w rundzie, tym bardziej będziesz musiał rozważać każdą decyzję, ponieważ łączenie elementów staje się coraz trudniejsze. Ale ten powolny wzrost wyzwania gwarantuje więcej zabawy.

Zagraj w grę, która łączy dwa klasyki, wybierając Drop The Number na stronie Igry.pl.

Jak grać

Jeśli używasz komputera, wciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać, na który tor ma spaść aktualny element. Jeśli używasz urządzenia przenośnego, dotknij ekranu, aby wybrać tory.

Podobne gry:

Czy lubisz Drop The Number? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.