Rope Bawling 2

Wejdź do świata Rope Bawling 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Czy próbowałeś kiedyś grać w kręgle z liną? Ten sequel słynnej już gry Rope Bawling przynosi jeszcze więcej poziomów, na których możesz sprawdzić swoje umiejętności gry w kręgle. Cel jest taki sam jak zawsze, musisz przeciąć linę trzymającą kulę do kręgli, a następnie poprowadzić ją w taki sposób, by wbiła wszystkie kręgle. Jest to trudniejsze niż się spodziewałeś, a Rope Bawling 2 dodaje jeszcze więcej nowych sposobów na sprawdzenie swoich umiejętności.

Jeśli myślałeś, że poziomy w Rope Bawling to za mało, to Igry.pl ma to, o co prosiłeś: Rope Bawling 2 kontynuację popularnej i zabawnej gry logicznej, która wprowadza klasyczne zasady, które już znasz i kochasz, a jednocześnie dodaje do mieszanki kilka nowych elementów, które wzbogacają grę o nowe poziomy zabawy. Założenie pozostaje takie samo - nadal musisz przewracać kręgle, które są umieszczone na różnych platformach na poziomie, ale przewracasz je, używając liny, siły grawitacji (którą możesz nawet włączać i wyłączać, żeby rozwiązać zagadki) i trochę kreatywnego myślenia.

Tym razem pojawiły się nowe przeszkody, a ty możesz nawet kontrolować grawitację. Dodaje to zupełnie nową warstwę do gry i oferuje niesamowity wachlarz pomysłów do zbadania i wypróbowania. Jeśli jesteś pasjonatem gry w kręgle, na pewno przekonasz się, że Rope Bawling 2 to świetna zabawa, a przy tym bardzo kreatywna i przyjemna.

Każdy poziom różni się od poprzedniego i podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o poziom trudności. To właśnie sprawia, że Rope Bawling 2 jest tak wciągającą i angażującą grą. To niesamowita zabawa i jedna z najlepszych gier, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności gry w kręgle. Możesz zagrać w Rope Bawling 2 już teraz na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, by przeciąć linę i manipulować przyciskami, jeśli używasz komputera, albo stuknij lub przesuń palcem po ekranie, jeśli używasz urządzenia mobilnego.

Podobne gry:

Czy lubisz Rope Bawling 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.