Ducklings.io

Wejdź do świata Ducklings.io i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zwierzęta!

Masz już dość tych samych gier .io? Dlaczego nie spróbować czegoś nowego i ekscytującego? Wypróbuj Ducklings.io, nowe, świeże podejście do gatunku .io, w którym celem nie jest rozbijanie przeciwników. W rzeczywistości jest to całkiem spokojna gra. To, co musisz zrobić, to zebrać urocze kaczątka i sprowadzić je do swojego małego, rajskiego pokoju, do swojego gniazda.

Wyzwanie wynika z faktu, że w morzu jest wiele ryb. A przez ryby rozumiemy innych graczy, którzy mają ten sam cel co Ty. Założymy się, że to z powodu słodyczy kaczątek, które nie mogą się oprzeć, by zebrać ich tak wiele, jak tylko mogą! Oprócz wrogów graczy, musisz także uważać na żaglówki i łodzie wiosłowe, które zatrzymają Cię w miejscu! Ponadto im więcej kaczątek zbierzesz, tym więcej kapeluszy i etapów odblokujesz.

Dołącz do zabawy wieloosobowej i zagraj w Ducklings.io na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz Ducklings.io? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zwierzęta aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.