Dumb Ways to Die

Wejdź do świata Dumb Ways to Die i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych śmieszne gry!

Ciesz się mnóstwem zabawnych (i brutalnych) minigier w Dumb Ways to Die, grze, w której życie uroczych, ale zaskakująco głupich postaci jest zawsze o krok od bolesnego końca. Możesz zapobiec temu końcowi, biorąc udział w serii krótkich wyzwań, w których twój refleks i szybkie myślenie będą miały ogromne znaczenie. Niektórzy z nich przeżyją, ale niestety wielu nie. Zanim więc zagrasz na Dumb Ways to Die, upewnij się, że nie jesteś wrażliwy, bo niektóre zgony mogą być bardziej brutalne, niż można by się spodziewać.

Szybkość, z jaką gra oczekuje od ciebie reakcji, jest bardzo duża, i stąd bierze się większość wyzwań Dumb Ways to Die, ale kiedy już zaczniesz poznawać świat Dumb Ways to Die, będziesz w pewnym sensie wiedział, czego się spodziewać, i będziesz coraz lepiej radził sobie z ratowaniem tych uroczo głupich postaci. Od konieczności gaszenia pożaru poprzez szybkie stukanie w ekran, aby uciec, po unikanie nadlatujących kąsków czy niszczenie asteroid - sytuacje, które napotkasz na stronie Dumb Ways to Die, są w większości absurdalne, ale dzięki temu nie tracisz czujności, a wszystko jest świeże i zabawne. A kiedy nie zareagujesz wystarczająco szybko, dostaniesz drugą szansę, w której, miejmy nadzieję, uda ci się odnieść sukces.

Na stronie Dumb Ways to Die będziesz miał okazję doświadczyć wielu mini gier, a z czasem uda ci się je wszystkie pokonać. Zagraj więc na Igry.pl i zobacz, dokąd zaprowadzi Cię przygoda.

Jak grać

Użyj myszki, aby wejść w interakcję z grą. Każda mini gra ma instrukcje, jak z niej korzystać.

Podobne gry:

Czy lubisz Dumb Ways to Die? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii śmieszne gry aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC